אודות

עורך הדין עמיר סגל, בוגר (1985) תואר בלימודי משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, נותן שירות בתחום עריכת הדין עשרות שנים. לעורך דין סגל מוניטין רב שנים של יושרה, אמינות, יסודיות ומקצועיות.

תחומי התמחותו העיקריים הם (בסדר אקראי), משפט מסחרי, משפט אזרחי, דיני ירושה, מקרקעין וקנין, דיני עבודה, ייצוג וייעוץ במאבקי ירושה, היערכות לגיל השלישי (צוואות, יפוי כח מתמשך, קביעת הוראות לאי מתן טיפול מאריך חיים), מעבר בין דורי של רכוש ועסקים, העברת זכויות בנחלאות ומשקים חקלאיים, בתים משותפים, הסכמי טעינת רכבים חשמליים בבתים משותפים ועוד

 בנוסף משמש עורך דין סגל כבורר וכמגשר בתיקים שמופנים אליו על ידי גורמים שונים וביניהם לשכת עורכי הדין; כמו כן הוא נבחר לשמש כספק של משרד הביטחון בתחום יזמות עסקית ודיני עבודה, וכן כעורך דין ממונה מטעם לשכת עורכי הדין למשרדי עורכי דין שנבצר מהם להמשיך לתת שירות ועוד.

מה שמייחד את משרד עוה"ד זה תודעת השירות הגבוהה והעמדת הלקוח במרכז!

עוה"ד סגל: "אם לאחר היכרות ויעוץ משפטי ראשוני שנתתי ללקוח, הלקוח לא יצא ממשרדי רגוע יותר ובתחושה הקלה על כך שהעביר את ה"משא" שלו לידיים הבטוחות והמהימנות שלי, אני ממליץ לו שיחפש עורך דין אחר!"

"יחסי עורך הדין והלקוח מתבססים בראש וראשונה על יחסי אמון! הלקוח חייב להרגיש ולדעת שעניינו נמצא בידיים טובות ומה שעומד על הכף, בכל שלב, זה טובתו שלו ורק היא!"

כאדם וכאזרח מעורב, שרגיש לסביבתו, מקפיד עורך הדין סגל, באופן קבוע ונמשך, לעסוק לצד עיסוקיו המקצועיים, בתרומה לקהילה ובמסגרת זו הוא מילא וממלא בהתנדבות תפקידים רבים ומגוונים בתחומים הקשורים בחינוך, נוער בסיכון, חיזוק הקשר עם התפוצות ועוד.

את התכונות האלה של נתינה לזולת והקשבה אמיתית לצרכיו הוא מביא איתו גם לחייו המקצועיים כעורך דין.